Shopping cart

Rreth nesh

image00017 min 1 scaled
e re 2

Kontakto

GRAND TAXI
rreth kompanise tone

Një telefonatë larg për udhëtimin tuaj komod të rradhës!

Grand Taxi, themeluar në vitin 2023 në qytetin e Tiranës, në Shqipëri, është një një simbol i ekselencës në industrinë e transportit. I përkushtuar në përmirësimin e përvojës suaj të udhëtimit, ne kombinojmë teknologjinë më të fundit me një fokus ndaj kënaqësisë së klientit. Flota jonë përfshin mjetet më të fundit Volkswagen ID3, ID4 dhe ID6, duke ofruar një përzierje të qëndrueshmërisë, komoditetit dhe stilit. Ne krenohemi me shoferët tanë profesionalë, duke siguruar që çdo udhëtim të jetë i sigurt, i shpejtë dhe i personalizuar sipas nevojave tuaja. Grand Taxi nuk është thjesht për të ju çuar nga pikë A në pikën B; është për të krijuar udhëtime të paharrueshme, qoftë për biznes, kohën e lirë, apo eksplorim. Kënaqësia juaj është prioriteti ynë. Udhëtoni me Grand Taxi, ku çdo udhëtim është Grand.
Rruga: “Milan Shuflaj”, Tirana, Albania
N. Tel: +355695022222

grandtaxi.al
Pse duhet të na zgjidhni ne?

Ne ju sigurojmë një eksperiencë të shkëlqyeshme.

counter_2_1
40+

Automjete speciale

counter_2_2
80+

Njerëz në taksi

counter_2_3
70+

Njerëz të kënaqur

grandtaxi logo mobile

Puna jone

Procesi i rezervimit të taksisë ka tre faza.

process_1_1

Kerkimi i taksisë

Klienti kërkon kompaninë e taksive më të përshtatshme për nevojat e tij.

01
process_1_2

Rezervimi i taksisë

Klienti komunikon me kompaninë nëpërmjet telefonit ose faqes së internetit.

02
process_1_1

Arritja në destinacion

Taksia merr klientin dhe e çon në destinacionin e tij.

03
process_line_3
× Dergoni location